Pastatai

Garažai / Dirbtuvės

Angarai.com metaliniai garažai ir dirbtuvės yra neįtikėtinai įvairiapusiškos. Mūsų surenkami pastatai puikiausiai tinka saugoti Jūsų vertingas mašinas, valtis, motociklus, įvairiausias stakles, įrengimus ir įrankius. Lyginat su mediniais ar mūriniais pastatais, mūsų pastatai nereikalauja priežiūros, yra ekonomiški ir paprastai surenkami/išrenkami. Mūsų garantijos laikotarpis pralenkia rinkos standartus. Galite būti tikri, kad Jūsų daiktai saugomi mūsų pastatuose yra saugūs

Mūsų sukurtų garažų/ dirbtuvių nuotraukos
Garažų / dirbtuvių Kainos

Sandėliai / Angarai

Angarai.com metaliniai angarai ir sandėliai įgalina puikų įvairiausių produktų ir įrengimų sandėliavimą. Nesvarbu ar tai lėktuvų, valčių, prekių ar kiti angarai, mes galime suprojektuoti ir pristatyti tokį pastatą, kuris tiksliai atitiks Jūsų poreikius. Joks projektas nėra mums per didelis ar per mažas.

Mūsų sukurtų komercinių pastatų nuotraukos
Komercinių pastatų kainos

Žemės ūkio pastatai

Angarai.com žemės ūkio paskirties pastatai – fermos, tvartai, daržinės, žirgynai – projektuojami ir statomi lygiai tokia pat technologija kaip ir kiti mūsų pastatai, todėl jie pasižymi ypatingai aukšta kokybe, patogumu ir tvirtumu. Angarai.com – kompanija, kuri išspręs visas Jūsų žemės ūkio pastatų statymo ir projektavimo problemas.

Mūsų sukurtų žemės ūkio pastatų nuotraukos
Žemės ūkio pastatų kainos

Industriniai pastatai

Angarai.com industriniai pastatai taikomi įvairiausiose šakose. Mes esame sukūrę pastatų cemento kompanijoms, cheminio apdorojimo gamykloms, sunkiosios technikos cechams, šiukšlių perdirbimo firmoms ir kitoms industrijoms. Angarai.com gali suprojektuoti ir pristatyti pastatą, kuris atitiks bet kokius industrinius reikalavimus.

Mūsų sukurtų industrinių pastatų nuotraukos
Industrinių pastatų kainos

Kiti (pagal spec. užsakymą parengiami) pastatai

Angarai.com Jums suprojektuos pastatus be jokių apribojimų. Mūsų projektuotojai gali paversti Jūsų idėjas tikrove ir po kelių mėnesių Jums pristatys paruoštą pastatą surinkimui. Įvairiausi sprendimai – langai, vartai, mansardos, apvalinti kampai – bet kokia idėja gali būti įgyvendinta praktiškai. Susisiekite su mumis šiandien.